Biz Kimiz?

Farklı coğrafyalardaki hizmetleri ülkemize kazandırmak amacıyla alanında uzman kişilerle bir iş birliği sürdüren FA Organizasyon, alternatif etkinlikler çalışmalarıyla izleyicilere görsel bir şölen sunmaktadır. Dans ve görsel şovlar, workshop etkinlikleri, havai fişek gösterileri, lazer şovlar ve canlı heykeller gibi pek çok faaliyete ilişkin profesyonel çözümler sunan FA Organizasyon; kurumsal etkinlikler, balo organizasyonu, düğün organizasyonları ve festival organizasyonları konseptine ilişkin proje bazında dikkat çeken çalışmalar yürütmektedir.

Hollanda ve Rusya olmak üzere pek çok Avrupa devletinde ve Türki Cumhuriyetlerinde yer alan çözüm ortaklarımızla sürdürdüğümüz iş birliğinin katma değerini projelerimizle size yansıtıyoruz.

Opera ile beatbox şov etkinliği, after party etkinlikleri, uçan davullar etkinliği ve atıklarla gösteri olmak üzere bir etkinliğe renk katabilecek görsel şovları müşterilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz.

“Benim etkinliğim en iyisi olmalı”, “paydaşlarıma güçlü bir imaj sunmak istiyorum” diyerek farkı arıyorsanız, farkı hissettirecek çalışmalarımızla destek sağlamaya hazırız.

FA Organizasyon Hakkında

1997 yılından bu yana hayallere hayat vererek hem yurt içinde hem de yurt dışında unutulmayacak organizasyonlara imza atan FA Organizasyon, müşteri ilişkilerini samimi bir boyuta ulaştırarak dostluğa dönüştüren bir kuruluştur. İşletmelerin A’dan Z’ye organizasyonlarını üstlenen markamız, sektördeki güven eksikliğini FArkıyla kapatarak, paydaşlarıyla uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmektedir.

FA Organizasyon, Türkiye’nin kalkınması ve Avrupa’daki nitelikli hizmetlerin ülkemize kazandırılması üzerine çalışmalar da sürdürmektedir. Kurumsal firmalara, belediyelere veya düğünlere hizmet vermesinin yanında, geniş bir portföy sunan kurumumuz, dönemin Sayın Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Sayın Başbakanı Mesut Yılmaz, Genel Başkanı Deniz Baykal, T.C Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Sayın Boyko Barisov başta olmak üzere, siyasi partilerin önde gelen isimleriyle de bir ayrım gözetmeksizin iş birliktelikleri geliştirmektedir.

Ticari ilişkilerin değer kazandığı ve tek taraflı iletişimin gelecek vadetmediği organizasyon sektöründe güvenilir bir ilişkiyi baz alan FA Organizasyon, paydaşlarıyla birlikte geçirdiği 22 yılın gururunu yeni kuşaklara aktarmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

FA Organizasyon, sosyal sorumluk çalışmaları gerçekleştirerek maddi durumu olmayan kişilere manevi destek sağlamaktadır. Kurumumuz çeşitli hayır kurumlarını da ziyaret etmektedir.

Markamız, yeni yılla birlikte faaliyete geçireceği hayır projesi ile her organizasyonda elde ettiği gelirin belli bir yüzde miktarını alarak anlaşılan hayır kurumlarına bağış yapmayı planlamaktadır.