FA Organizasyon’dan Su Grubu Oyunlar!
Şişme oyun parkı kategorisinde yer alan su grubu oyunlar misafirlerimiz tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Sevdiklerinize keyifli dakikalar yaşatmaya hazırsanız konseptlerimize göz atın…

Su Grubu Oyunlar - Konseptlerimiz

AQUA RUN

Havuz ya da deniz üzerinde yetişkin ve çocuklara yönelik, 5 farklı engelli parkurdan oluşan, üzerinde denge sağlamanın zor olduğu şişme eğlence birimdir.

SUDA YUVARLANAN TOPLAR

Şeffaf top içinde hızlı bir şekilde hareket ederek su yüzünde (sadece havuzlar için) ilerleyerek rakibi geçme oyunu.

SU DAĞI

Deniz veya havuzda kullanılan tırmanma duvarı ve kaydırağı bulunan şişme ünite. Takım oyunlarına ve münferit kullanımlara uygundur.

SULU KAYDIRAK

04-12 yaş grubu, aynı anda 15 – 18 çocuğun kullanımına uygun bir şişme eğlence birimidir. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

YUNUS KAYDIRAK (HAVUZLU KAYDIRAK)

02 – 10 yaş grubu, aynı anda 12 – 15 çocuk kullanımına uygun, yunus figürleri ile dizayn edilmiş şişme çocuk kaydırağının ön kısmında su havuzu vardır.
Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

HAVUZLU SPİRAL KAYDIRAK

02 – 10 yaş arası 8 – 10 çocuk kullanımına uygun, tırmanma, kaydırak ve havuz bulunmaktadır. İsteğe uygun olarak top veya su ile doldurulabilir. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

SUYA ADAM DÜŞÜRME

Top ile kırmızı noktayı vurarak animatörü veya rakip takım yarışmacısını suya düşürme oyunudur.Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

PEDALLI SU TOPLARI (ÜSTÜ KAPALI HAVUZ İLE)

02 – 10 yaş grubu, aynı anda 6 çocuk kullanımına uygun pedallı su botları. Çocuklar botların içerisinde bulunan mini çarkları elleri ile çevirerek havuz içinde hareket ederler.

Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

PEDALLI SU BOTLARI

02 – 10 yaş grubu, aynı anda 6 çocuk kullanımına uygun pedallı su botları. Çocuklar botların içerisinde bulunan mini çarkları elleri ile çevirerek havuz içinde hareket ederler.

SU TRAMBOLİNİ

Denizde veya havuzda kullanılabilen, ortasında zıplama platformu ve etrafında şişme oturma alanı bulunan eğlence birimi.

SU TAHTEREVALLİSİ

Denge merkezli su tahterevallisi, denizde veya havuzda kullanılabilir.

Kafanızda soru işaretleri mi var?
Hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66 | +90 (555) 423 13 13
Mesaj göndermek için tıklayın