Yurt içinde ve yurt dışında organizasyon çalışmaları yürüten FA Organizasyon, ışıklı davul show nasıl bir gösteridir? sorusunun cevabını verdi!

 

Günümüzde yeniliklere ve zamana ayak uydurmak adına çok sayıda gösteri amaçlı aktivite mevcuttur. Markamız FA Organizasyon’un aktivite çeşitlilikleri ise göze çarpmaktadır. Alternatif etkinlikler hizmetlerimiz arasında LED Drummers yani ışıklı davul show hizmeti yer almaktadır.

 

Gerek açılışlarda gerekse düğünlerde etkili başlangıçlar önem taşıyor. Bu noktada devreye ışıklı davul show ve göz alıcı gösteriler giriyor. Davetlerin özelliğini büyüleyici gösterisiyle taçlandıran ışıklı davul şovları sayesinde insanların daha çok ilgi göstermesi sağlanmış oluyor.

 

 

Işıklı Davul Show (LED Drummers) Nasıl Bir Gösteridir?

FA Organizasyon’un müşterilerine sunduğu LED Drummers (ışıklı davul show), ışıklı bir düzeneğe sahip davulların meydana getirdiği bir gösteri şeklidir. Ortalama süresi 8 dakika civarıdır ve 4-5 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Gösteride sergilenen ışıkların renkleri müşteri talepleri doğrultusunda değiştirilebilmektedir. LED Drummers gösterisi ritim performansı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu tarz ışıklı davul şovlarına kimi zaman dansçılar da eşlik etmektedir. Gösterinin etkisini arttırmaya yönelik bu çalışmalar müşterilerin talepleri arasında yer almaktadır. Çeşitli dans gösterileri ile ışıklı davul şovlarını renklendirmek daha fazla beğeni toplama noktasında müşterilerimize yardımcı olmakta…

 

LED Drummers için hazırlanan ekiplerin yeterliliği de oldukça önemlidir. Alanında uzmanlaşmış yetenekli ekip elemanları uyum içerisinde bir koreografi oluşturmak için birlikte hareket etmelidir. Birbirleriyle uyum içerisinde gösterinin gerekliliklerine uyan kişilerden oluşturulmuş bir ekip, eşsiz ve kusursuz bir gösterinin mimarıdır.

 

 

LED Drummers nerelerde kullanılır?

Işıklı davul show, düğünlerde, açılışlarda, özel davetlerde daha çok tercih ediliyor. Markamız FA Organizasyon’un faaliyet gösterdiği; kurumsal etkinlikler, düğün organizasyonları ve kokteyl organizasyonları alanlarında beğeniyle karşılanan ışıklı davul gösterisi izleyenler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır.

 

LED Drummers yani ışıklı davul şov ile davetlerin etkinliği bir kat daha artıyor. Işıklı davul gösterilerine eşlik eden danslar da etkinliklere renk katıyor. Bir bütün halinde ortaya çıkan bu gösteriler ilgi odağı oluyor. Yeniliklere açık olmak ve davetleri özel kılmak için ışıklı davul şovlarından yararlanabilirsiniz. Doğru ekipmanla doğru organizasyon firmasından temin edilen gösteriler konukların hem ilgisini çekecek hem de olumlu bir etki yaratacaktır.

 


LED Drummers ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın
Organizasyonlarınıza özel teklifler almak için hemen arayın ► +90 212 212 11 66 | +90 555 423 13 13
Etkinliğinize özel orkestra gruplarını incelemek için hemen tıklayın