Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonunun FA Organizasyon ile ortak çalışmalar yürüttüğü ‘Family Club’ projesinde Öykü Gürman’da yer alacak!

 

Aileye hitap eden bir etkinlik projesi olan Family Club’a yoğun ilgi sürüyor. Projenin lansman konseri için Öykü Gürman ile anlaşan Flamingo Deluxe ve FA Organizasyon, sektörün başarılı isimleriyle işbirliği sağlayarak güçlü ilişkiler kuracak.

 

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisindeki Asiye Kaleli karakteriyle beğeni kazanan Öykü Gürman, ‘Oy Beni Vurun Vurun’ şarkısına kattığı yorumuyla dikkat çekiyor. Öykü Gürman ile enstrümantel ve görsel şovların olacağı etkinlikte Family Club üyelerine güzel bir akşam yaşatacak.

 

14 Şubat’ta gerçekleşecek Family Club’ın lansmanında yerini almaya hazırlanan Cemil İpekçi de, Family Club üyelerini etkinliğe davet ederek “hep beraber olacağız” şeklinde sıcak bir mesaj verdi.

 

 

Gelişmeler için takipte kalın ve Family Club avantajlarını kaçırmayın!

 


Flamingo Family Club Hizmetleri Hakkında

Kuaför hizmeti, tasarım hizmeti, gelinlik dikimi ve yaşam danışmanlığı olmak üzere pek çok hizmeti sağlayacağımız Family Club konseptiyle birlikte misafirlerimize talebe uygun çalışmalar sunacağız. Misafirlerimiz Family Club konseptine üye olduğu süre boyunca hizmetlerimizden yararlanabilecek.