Yazıda Neler Var?

Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonunun FA Organizasyon ile ortak çalışmalar yürüttüğü ‘Family Club’ projesinde Cemil İpekçi’de yer alacak!

 

Aileye hitap eden bir etkinlik projesi olan Family Club’a yoğun ilgi sürüyor. Projede Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi ile anlaşan Flamingo Deluxe ve FA Organizasyon, sektörün başarılı isimleriyle işbirliği sağlayarak güçlü ilişkiler kuracak. Modaya dair etkinlikler Cemil İpekçi tarafından yürütülecek.

 

14 Şubat’ta gerçekleşecek Family Club’ın lansmanında yerini almaya hazırlanan Cemil İpekçi, Family Club üyelerini etkinliğe davet ederek “hep beraber olacağız” şeklinde sıcak bir mesaj verdi. Sevilen şarkılarını Family Club üyeleriyle paylaşacak olan Öykü Gürman da müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

 

 

Gelişmeler için takipte kalın ve Family Club avantajlarını kaçırmayın

 


Family Club Hizmetleri Hakkında

Kuaför hizmeti, tasarım hizmeti, gelinlik dikimi ve yaşam danışmanlığı olmak üzere pek çok hizmeti sağlayacağımız Family Club konseptiyle birlikte misafirlerimize talebe uygun çalışmalar sunacağız. Misafirlerimiz Family Club konseptine üye olduğu süre boyunca hizmetlerimizden yararlanabilecek.