Yazıda Neler Var?

Düğün organizasyonları ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonu, Family Club projesinde FA Organizasyon ile ortak çalışmalar yürütecek!

 

Aileye hitap eden bir etkinlik projesi olan Family Club’a ilişkin tasarlanan mobil uygulamamız ile misafirlerimiz kişisel organizatör yardımıyla nitelikli hizmeti alabilir. Uygulama üzerinden sunacağımız anketler yoluyla misafirlerimizin taleplerine kulak vererek hizmet geliştirmelerini gerçekleştireceğiz. Projede orkestra grupları ve alternatif etkinlikler alanına ilişkin çalışmalar da yer alacak

 

Family Club Hizmetleri Nelerdir?

Kuaför hizmeti, tasarım hizmeti, gelinlik dikimi ve yaşam danışmanlığı olmak üzere pek çok hizmeti sağlayacağımız konseptle birlikte misafirlerimize talebe uygun çalışmalar sunacağız. Misafirlerimiz Flamingo Family Club konseptine üye olduğu süre boyunca hizmetlerimizden yararlanabilecek. Örneğin Cemil İpekçi’nin gelinlik dikimini yapmasını hangi misafirimiz istemez ki?

 

Flamingo Family Club projesinin lansman tanıtımı ise Öykü Gürman’ın konseri eşliğinde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek.

 

Uzun süredir düğün organizasyonu çalışmalarında iş birlikteliğimizi sürdürdüğümüz Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonu ile yaptığımız yeni anlaşma çerçevesinde partnerliğimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

 

 

Gelişmeler için takipte kalın ve Family Club avantajlarını kaçırmayın

 


İletişim bilgilerimiz;