Türkiye’nin organizasyon markası FA Organizasyon, canlı manken ile canlı heykel konularına yeni yazısında değinerek hizmetini tanıttı!

 

Canlı heykeller, son dönemlerde popülaritesi giderek artan etkinlik objeleri haline dönüşmektedir. Uzman makyözler tarafından uygulanan özel boya teknikleri ile vücut boyaması işlemi yapılarak, parti ve organizasyonlarda gerekli yerini alırlar. Canlı heykel sanatçıları organizasyon şirketleri ile çalışmaktadır. FA Organizasyon olarak bu alanda kurumsal hizmet sunuyor ve organizasyonun daha keyifli olmasına olanak sağlıyoruz.

 

Sokakların En Renkli Simaları

Canlı mankenler kimi etkinlikte sokakta da karşımıza çıkar. Tarz olarak sokak sanatçıları olarak da adlandırılan canlı heykel performanslarında, boyalı mankenler bulundukları etkinliklerde saatler boyunca hareketsiz bir şekilde durarak görev yaparlar. Oldukça zorlu geçen bu süreçte, katılımcıları eğlendirmek esastır. Canlı manken uygulamalarında, sanatçılara saatlerce süren özel makyaj teknikleri uygulanmaktadır.

Canlı Heykeller Organizasyonların Gözdesi

Günümüzün birçok organizasyonunda artık canlı manken görmek mümkündür. Talebin her geçen gün arttığı canlı heykeller, davetlerin ve organizasyonların vazgeçilmez bir parçası halini almıştır. Tiyatro oyuncuların canlı mankenlik yaptığı düşünülse de bu iş daha farklıdır. Canlı manken konsepti profesyonellik isteyen bir iş alanıdır.

Etkinliklerde tercih edilecek bu sanatsal ögelerin, uzman kadrolar arasından tercih edilmesi gerekir. FA Organizasyon olarak geniş çaplı organizasyon çalışmalarımız ve uzman ekiplerimiz ile yürüttüğümüz hizmete bağlı olarak, bünyemizde profesyonel canlı mankenlere yer vermekteyiz.  Bu görevi üstlenen arkadaşlarımız size ayrılan süre boyunca mesleklerini nitelikli ölçüde yerine getirebilen arkadaşlarımızdır.

 

 

Canlı Mankende Konsepte Uyum Sağlamak Önemlidir

Eğlence sahiplerine, organizasyonlarına uygun anlam ve nitelikte canlı manken türleri önermek önemlidir. Aksi halde konseptten alakasız olarak bir kenarda duran boş bir cansız manken görünümü olur. Doğru bir tercih ile canlı mankeni organizasyonun en ilgi çeken faktörü haline getirmek bizim işimizdir.

Canlı manken gösterilerinde birden fazla seçenek bulunmaktadır.  Birbirinden farklı canlı mankenlerin tasarlanabildiği organizasyon şirketimizde, yılbaşı ağacı, uçan savaşçılar, gösterişli çiçek sepetleri, Charlie Chaplin heykelleri, yılbaşı çan modelleri gibi birçok farklı tarzda konu mankenlerin üzerine işlenebilmektedir. FA Organizasyon tüm hizmet içeriğini yasal olarak müşterilerine sunar.

 

Canlı Heykel Nasıl Yapılır?

Bir canlı mankenin oluşturulma aşamasında gerekli olan bütün materyal ve parçalar, organizasyon şirketimiz bünyesinden karşılanmaktadır. Her türlü kopyacılık hareketine karşın özenle harekete ederek, orijinal canlı mankenler orta sunma noktasında özverili bir çalışma sunuyoruz. FA Organizasyon hizmet içeriği ile birçok farklı konseptte, ortama uygun canlı mankenler yaratabiliyoruz. Başarılı bir organizasyonda bulunması gereken bütün adımlar için titizlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Düzenleyeceğiniz her türlü organizasyonlarınız ve davetleriniz için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66
Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://faorganizasyon.com.tr