FA Organizasyon’dan Soft Oyunlar!
Şişme oyun parkı kategorisinde yer alan soft oyunlar misafirlerimiz tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Sevdiklerinize keyifli dakikalar yaşatmaya hazırsanız konseptlerimize göz atın…

Soft Oyunlar - Konseptlerimiz

ADVANTURE

Advanture takım oyunlarına uygun bir beceri yarışmasıdır. İki takımın engelli parkurları başarı ile geçerek finaldeki hedefe takım halinde en kısa zamanda varma mücadelesidir.

SURVIVOR

Survivor takım oyunlarına uygun bir beceri yarışmasıdır. İki takımın engelli parkurları başarı ile geçerek finaldeki hedefe takım halinde en kısa zamanda varma mücadelesidir.

İNEKTEN SÜT SAĞMA

Gerçek inek boyutunda ve görselinde olan 3 boyutlu 2 adet inek. Yarışmacıların münferit veya takım halinde verilen zaman içinde kovaya süt sağma mücadelesidir.

YAPIŞKAN PANTOLON

Yarışmacılar verilen süre içinde pantolonlarının arkalarında bulunan yapışkanlı bölge ile yere atılmış yapışkanlı topları toplamaya çalışırlar. Verilen zamanda en fazla topu toplayan kazanır.

SULU PANTOLON

Yarışmacılar verilen süre içinde pantolondaki süngerle kovadan su çekerek belli bir mesafe gidip ızgaralar vasıtasıyla suyu başka bir kovaya boşaltmaya çalışırlar. Verilen sürede en fazla suyu taşıyan ekip kazanır.

BIG FOOT

Dörder kişilik iki takımın, aynı anda belli bir parkur içinde senkronize yürüme yarışı. Yarışmacılara takım ruhunu ve ekip halinde hareket etme becerisini sağlayan bir takım oyunudur.

YÜRÜYEN YOL

5 veya 6 kişilik 2 takımın, dev bir brandadan oluşan yolun içinde önlerini görmeden elleri ve ayaklarının yardımı ile brandanın içinde yürümeleri üzerine kurulmuş olan aynı anda hareket etme becerisini sağlayan bir takım oyunudur.

DENGELİ ŞAPKALAR

Dörder kişiden kurulu olan 2 takım, başlarına giydikleri inşaat baretleri üzerindeki aparata yerleştirilen kovanın içindeki malzemeyi dökmeden istenilen parkur boyunca taşıma yarışması.

ŞİŞİR PATLAT

Yarışmacılar verilen süre içinde, önlerindeki pompayla balonu hızla şişirip, patlatmaya çalışarak birbirleriyle yarışırlar. 1 Set oyun 2 adet birimden meydana gelmektedir.

DEV JENGA

Dev Jenga, sıkı düzende üst üste dizilmiş Jenga tahtalarını devirmeden desteden çıkarma oyunudur.

PİNPON MASASI

Standart pinpon, raketleri ve topu ile komple set.

ŞİŞME TWISTER

Şişme zemin üzerine kaplı aynı anda 4 kişinin oynayabileceği twister oyunu. Herkes bir renk alır ve çark sıra ile çevrilir, yarışmacılar çarktan çıkan açıklamanın yöneltmesine göre oyuna devam eder.

TWISTER (STANDART)

Aynı anda 4 kişinin oynayabileceği twister oyunu. Herkes bir renk alır ve çark sıra ile çevrilir, yarışmacılar çarktan çıkan açıklamanın yöneltmesine göre oyuna devam eder.

ÇARKIFELEK

Organizasyonda çekiliş yapmaya veya fuar etkinliklerinde küçük animasyonlarla hediye dağıtımına uygun hediye çarkı. Hediye çarkı istendiği takdirde firmanız tarafından dijital baskı ile kaplama yapma olanağı sunmaktadır. Dijital kaplama ile dağıtacağınız hediyelerin isimleri çarka ürün veya firma ismi gövdeye yazılabilir.

PORTATİF BASKET POTASI

Ayarlanabilir potası sayesinde yetişkin ve çocukların salon içerisinde kullanımına uygundur.

Kafanızda soru işaretleri mi var?
Hemen bizimle iletişime geçin ► +90 212 212 11 66 | +90 (555) 423 13 13
Mesaj göndermek için tıklayın