Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren FA Organizasyon, görsel şov konusu alternatif etkinlikler ile ilişkilendirerek anlattı!

 

Düğün organizasyonları, festival organizasyonları ve kurumsal etkinlikler gibi faaliyet alanlarında ön plana çıkan görsel şov (diğer adıyla alternatif etkinlikler), misafirlere eşsiz bir deneyim yaşatarak adeta bir görsel şölen sunmaktadır. “FA Organizasyon’un görsel ışık şov, lazer gösterisi ve ışık gösterisi gibi faaliyetleri var mı yoksa?” sorusunu “tam üstüne bastınız, kaldırın ayağınızı…” gibi iğrenç bir espri yaparak cevaplıyor ve işi detaylandırıyoruz…

 

Görsel Şov (Alternatif Etkinlikler) Hizmetleri Nelerdir?

 

1 – After Party Nedir?

After Party, herhangi bir açılış, toplantı, nikah ve düğün gibi organize bir olayın kutlanmasının eğlenceli finali olarak tanımlanabilir. Düğününe eğlenceli ve renkli bir görüntü katmak isteyen misafirlerimizin tercihi After Party olmaktadır.

 

2 – Canlı Heykel

Çeşitli etkinliklere dahil edilen canlı heykel konsepti, misafirlere karşı dikkat çekici bir görünüm kazandırmaktadır. Canlı heykel konseptlerimiz arasında; yılbaşı ağacı, yılbaşı çanı, uçan savaşçı, çiçek sepeti, Charlie Chaplin heykeli ve havalı heykel gibi pek çok konsept yer almaktadır. Atari salonlarında bölüm sonu canavarını alt etmek için gençliğini harcayan bir nesle de uçan savaşçı heykelini öneriyoruz.

 

3 – Dans Gösterileri

“Dansa çok ilgiliyim ama odamda tek başıma dans edebiliyorum” diyen misafirlerimiz içindeki dans ateşini dans gösterileri ile ortaya çıkartacak. Ritmik melodilere ayak uydurabilirim ve görsel danslara da ilgim var diyorsanız etkinliğinizde dans gösterilerini tercih edebilirsiniz.

 

4 – LED Drummers (Işıklı Davul Şov)

LED ışıklı şovlar arasında yerini alan LED Drummers (Işıklı Davul Show) davulla gerçekleştirilen bir ritim performansıdır. Davuldaki renkler talebe uygun düzenlenmektedir. Işık gösterisi konusuna eğilimi olan misafirlerimiz sıkça tercih etmektedir.

 

5 – Pixel Poi (Global Işık)

LED ışıklarla yapılan bir performanstır. Vurgulanmak istenen logo, motto, resim gibi seçeneklerin havada belirmesi sağlanır. Etkinliğe katttığı çeşitlilikle bilinir.

 

6 – Her şey Enstrüman Olabilir

Otomotiv, mutfak, ilaç, yapı malzemeleri gibi sektörlerin materyalleri ile hazırlanan şovlardır. Adı üstünde her şey enstrüman olabilir, çünkü hayatımızdaki araç ve gereçler adeta bir orkestra parçasıdır. Bu serüveni deneyimlemek isteyen misafirlerimizin tercihi bu konseptten yana olabilir.

 

7 – Uçan Davullar

Yerden minimum 10 metre yükseklikte gerçekleşen bir davul şovdur. Festival organizasyonları ve kurumsal organizasyonlar alanında tercih edilen uçan davullar etkinliğe farklı bir hava katmaktadır.

 

8 – Bando Takımı

Ritim ve üflemeli enstrümanlardan oluşturduğu enerjik ve eğlenceli bir performans olan bando takımı gösterisi, orkestra gruplarına görsel bir boyut katarak etkinliklere müzikal bir çeşitlilik sağlamaktadır. “Müzik aletlerine oldum olası ilgim var ve enstrümanları da yakından görmek isterim” diyen misafirlerimizin tercihi bando takımı konseptinden yana olabilir.

 

9 – Workshop Etkinlikleri

Çeşitli alanlarda verilen eğitimler sayesinde katılımcılar mesleki anlamda bir tecrübe sağlayarak ileriye dönük bir kariyer planlaması yapmaktadır. Kişisel gelişim konusunda kariyerine değer katmak isteyen misafirlerimiz Workshop etkinlikleri konseptine dahil olabilir.

 

10 – Beatbox İle Opera Gösterisi

Opera mezunu ekibimizin gerçekleştirdiği beatbox ile opera gösterisi klasik ve modern şarkıların yanında firmaların jingle ve jenerik sözlerini de seslendirmektedir. Organizasyonunda müzikal anlamda bir farklılık sunmak isteyen paydaşlarımızın tercihi bu konseptten yana olmaktadır.

 

Görsel şovlar olarak ta adlandırılan alternatif etkinlikler kavramı FA Organizasyon ile değer kazanarak, paydaşlarına pek çok seçenek sunmaktadır. Bu faaliyetleri sizin gibi değerli misafirlerimizle paylaşmak için heyecanlıyız ve hazırız. Sen de hazırsan hemen bir etkinlik planı yap ve ekibimizle iletişime geç!

 


FA Organizasyon ile iletişime geçmek için tıklayın

Alternatif etkinlikler faaliyetlerimizi keşfetmek için tıklayın