Yazıda Neler Var?

Çorlu’da kurulan, İstanbul’da büyüyen ve dünyada yürüyen markamız FA Organizasyon, İstanbul şubesini farklı bir noktaya taşıdı!

 

1997 yılından günümüze faaliyet alanlarını genişletmeye devam eden yalnızca Çorlu şubesiyle yetinmeyen FA Organizasyon; Harun Kolçak, Coşkun Sabah, Ümit Sayın, Kibariye, Fatih Mühürdar ve Ciguli gibi pek çok başarılı ve ünlü sanatçının isteği üzerine 2002 yılında İstanbul’a adım atarak Mecidiyeköy şubesiyle çalışmalarına başladı.

 

Yeni Şubemiz Florya’da!

Mecidiyeköy şubesini farklı bir noktaya taşıyan kuruluşumuz, 2019’un Şubat ayı itibarı ile Florya şubesinde İstanbul’da ki faaliyetlerine devam edecek.

 

Sanatçısından organizasyon ekibine, organizasyon ekibinden tedarikçisine, tedarikçisinden çözüm ortaklarına olmak üzere FA Organizasyon ekibi büyük bir ailedir. Görüşleriyle değerlerimize katkı sağlayan herkes bu ailedendir.

 

Yeni projeler ve yeni fikirlerle karşınızda olmayı hedefliyoruz, öncesinde sizlerle bir kahve içmenin daha sıcak bir ortam sağlayacağına inanıyoruz. Sıcak bir sohbet ve keyifli bir iş ortamını yerinde keşfetmeye ne dersiniz?

Kahve bahane, muhabbet şahane…


FA Organizasyon İstanbul
FA Organizasyon Florya
FA Organizasyon Mecidiyeköy